Willa Kosówka zlokalizowana nieopodal wyciągu narciarskiego Nosal, na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego, wyposażona jest w przestronne i wygodne apartamenty gościnne o oryginalnych nazwach.
Każdy z naszych apartamentów posiada w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę. W pokojach znajduje się telewizor oraz dostęp do bezprzewodowego internetu WI-FI.
Na terenie obiektu udostępniamy klimatyczną salę kominkową, gdzie można odpocząć w gronie przyjaciół i rodziny, miłej zabawy dostarczy Państwu również bilard a po całych dniach spacerowania po górach i odkrywania ich uroków, pełny relaks przyniesie sauna.
Jest tez możliwość zorganizowania grilla. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy pokoik zabaw a w lecie dodatkowo udostępniamy plac zabaw na świeżym powietrzu.
Serdecznie zapraszamy!
W okolicy:
- Centrum - 3,5km.
- Gubałówka - 5km.
- Skocznia narciarska - 1,5km.
- Kompleks narciarski Nosal - ok. 200m.
UWAGA: W całym obiekcie (włącznie z apartamentami) obowiązuje całkowity zakaz palenia.